els més petits a Font Romeu el dissabte passat amb motiu del Téléthon

Dissabte dia 10 els nois i noies de l´escola i U11 varèn participar tot entusiasmats a la pista de gel  de Font Romeu en dos partits amistosos a benefici del Téléthon Francés , un símil de la marató de TV3 a Catalunya.

Sota la molt bona organització del Hockey Club Cerdagne Capcir H3C , col.laborador mutú amb el nostre club , organitzaven les habituals buvette i tómbola per a recaptar fons per aquesta bona causa en un ambient festiu i cooperatiu.

 

captura

A les 17 h els més menuts de l´escola base donaven el tret de sortida a la festa , son categòries on el resultat no es important pero els hi farà gràcia que posem que el final del partit va èsser de 2 a 5.

Més tard ja més grandets els U11 el resultat era favorable al HC3 per 6 a 2.

https://www.facebook.com/HockeyClubCerdagneCapcirH3C/

img_5051
U11

 

escola-1jpg
a l´escola concentrats abans del partit

u10-10-12-16

premsa i comunicació CGP

premsa@clubgelpuigcerda.com