3 questions breus a Javi Gomez

3 questions breus a Javi Gomez  

 

 
 membre de la nova junta directiva del Club Gel Puigcerdà
 
 
-Encetem la nova temporada 2016-17 amb nova junta directiva, com afronteu aquesta nova tasca?
 
 Amb moltes ganes i il.lusió, encara que no hem tingut gaire temps per preparar-ho degut a la demora de l´entrada de la nova junta, la nostra fita es contruïr una nova etapa  al CGP a llarg plaç pero ara estem inmersos en el començament inmediat de la nova temporada ja que es el que ens urgeix en aquest moment.


-Ens pots fer cinc cèntims dels projecte esportius inmediats i de futur ?
 
 
Volem que sigui sostenible  amb la gent de casa i tindre una bona base des de les categories inferiors, ho trobem vital per començar a treballar amb visió de futur omplir l´escola de hoquei base, aixó a la llarga ens podria servir per ser autosuficients économicament i esportivament, es un pla a llarg temps pero sense oblidar la temporada que comença amb la qual estem bolcats completament.
 
-Quins projectes socials esteu treballant per els propers anys?
 
 
Socialment una campanya per recuperar l´il.lusió als socis i espectadors així com els esponsors.
Tornar a potenciar l´hoquei gel com un dels esports identificatius de la comarca el qual porta el nom de la nostra vila arreu del món.
També trencar el mite crec  injustament de  joc violent que l´havia precedit anteriorment i donar a coneixer com a joc de equip mes ràpid del món.
 
 
Molta  sort
 

 

Vice-Presidente Club Gel Puigcerdà